Agencja pracy 7HR – oficjalnym przedstawicielem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

Przedstawicielstwo Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej w Szczecinie działa od marca 2017 r. i jest efektem owocnej współpracy pomiędzy Polsko – Ukraińską Izbą Gospodarczą w Warszawie, a licencjonowaną agencją zatrudnienia 7HR.

Dyrektorem Przedstawicielstwa w Szczecinie jest prezes agencji pracy 7HR – Kamil Zieliński.

Idea otwarcia Przedstawicielstwa w Szczecinie powstała w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie wielu organizacji i pracodawców tematem zatrudniania obywateli Ukrainy, a także dynamicznie rosnącej społeczności ukraińskiej w województwie zachodniopomorskim w szczególności na terenie Szczecina.

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, jest jedną z najstarszych bilateralnych izb gospodarczych w Polsce, już od dwudziestu pięciu lat działającą na rzecz rozwoju polsko–ukraińskich stosunków gospodarczych i kulturalnych. Zdobyte doświadczenie i wiedza, w połączeniu z profesjonalnym podejściem do partnerów biznesowych, pozwala realizować wizję sprawnej i efektywnej współpracy gospodarczo-kulturalnej między Polską i Ukrainą.

Izba swoje cele realizuje poprzez:

  • profesjonalną promocję i wspomaganie działalności biznesowej Firm Członkowskich;
  • reprezentowanie ukraińskich inwestorów w Polsce i polskich na Ukrainie;
  • współpracę z polskimi, ukraińskimi i międzynarodowymi organizacjami biznesowymi oraz kulturalnymi;
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Ukrainy w Polsce i Polski na Ukrainie.

Nasz szczeciński oddział codziennie dokłada wszelkich starań, aby jakość świadczonych przez nas usług była na najwyższym poziomie oraz zgodna z duchem statutu izby.

Facebook