Rozwijamy się – Michał Kowalak nowym dyrektorem zarządzającym agencją pracy 7HR

7HR Always Be Better jesteśmy najszybciej rozwijającą się certyfikowaną agencją zatrudnienia na Pomorzu Zachodnim, specjalizującą się w rekrutacji obcokrajowców.

7HR stawia na ludzi – to dzięki nim agencja gotowa jest prowadzić nawet najbardziej zaawansowane projekty rekrutacyjne.

Pozycja lidera zobowiązuje, dlatego z dumą informujemy, iż do naszego zespołu profesjonalistów dołączył Michał Kowalak, który objął funkcję Dyrektora Zarządzającego W 7HR.

Michał Kowalak – to najwyższej klasy menadżer, który doskonale czuje się w kompleksowej realizacji projektów od opracowania planu i strategii, przez skompletowanie zespołu doświadczonych specjalistów, aż po wdrożenie produktu, logistykę, sprzedaż i marketing. Jego osiągnięcia i ogromne doświadczenie w zarządzaniu projektami, głównie rekrutacyjnymi będzie gwarancją dalszego stabilnego rozwoju naszej agencji na rynku ogólnopolskim.

Michał w codziennym działaniu kieruje się wartościami profesjonalizm, wiarygodność, efektywność. Jak sam mówi o sobie ,,Każdy projekt, który realizuję jest inny. Jednak wszystkie mają cechy wspólne. Tworzenie strategi, określanie kamieni milowych w projekcie. I szereg działań przyczynowo-skutkowych. Zawsze skupiam się na osiągnięciu celu w założonym czasie i właściwym zmotywowaniu zespołu, tak aby maksymalnie wykorzystać jego potencjał.”

Od TERAZ w nowym składzie, wspólnie wraz z:

Kamil Zieliński – Prezes 7HR
Dominika Zielińska – Dyrektor Finansowy 7HR
Michał Kowalak – Dyrektor Zarządzający 7HR,
a także z całym zespołem naszych specjalistów

BĘDZIEMY RAZEM realizować naszą wspólną Misję, którą jest nieustanne wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom rynkowym w Polsce pod kątem efektywnych, odpowiednich zasobów ludzkich z udziałem pracowników cudzoziemców z rynku wschodniego i Azji. Kompleksowo prowadzić cały proces zatrudnienia, formalności, wsparcie zarówno ze strony pracownika jak i pracodawcy. Zawsze działając w duchu wzajemnego partnerstwa, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Więcej o o Michale na: http://michal-kowalak.com/

Witamy Michał na pokładzie 7HR! Sprawmy, aby nasza misja, wartości naszej agencji, nasz kodeks etyczny przyczyniły się do rozwoju pracowników, rozwoju polskiego biznesu, rozwoju gospodarczego naszego kraju, a zwłaszcza rozwoju województwa zachodniopomorskiego.

Facebook