7HR agencja pracy partnerem drugiej edycji konferencji #Sukces w Szczecinie

Konferencja #Sukces II edycja już 10.10.2019r. w Szczecinie, której organizatorem jest Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Partnerem biznesowym wydarzenia jest #7HR agencja pracy, specjalizująca się w rekrutacji oraz legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.

Konferencja #Sukces to wyjątkowe wydarzenie podczas, którego uczestnicy poznają przykłady inspirujących historii osób i przedsiębiorstw z Pomorze Zachodniego, którzy odnieśli #Sukcesy.

Wydarzenie będzie doskonałym miejscem do inspiracji i motywacji, a także okazją do nawiązania nowych relacji biznesowych, bo Pomorze Zachodnie sprzyja rozwojowi firm.

Swoją inspiracją i historią podzielą się:
Olgierd Geblewicz – Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego
Krzysztof Zalewski – Piosenkarz i kompozytor
Tatiana Mindewicz – Puacz – Przedsiębiorca, ekspert ds. komunikacji
Dr Mateusz Grzesiak – Przedsiębiorca, trener i konsultant
Michał Sadowski – Założyciel i Prezes Brand24 S.A.
Ola Petrus – StandUperka, uczestniczka „Mam Talent”
Maciej „Lobo” Linke – Prekursor brazylijskiego jiujitsu w Polsce, zawodnik MMA, StandUper

CZYM JEST #SUKCES?

Sukces to magnetyczne słowo. Dla każdego ma ono trochę inne znaczenie m.in. kariera, pieniądze, sława, szacunek i uznanie, autorytet społeczny, szczęście rodzinne, niezależność, powodzenie, stabilizacja życiowa, zdrowie, pewność siebie, odwaga, umiejętność rozwiązywania problemów, optymizm, dobry sen i dobre jedzenie.

Według mnie #Sukces bezpośrednio wiążę się z realizacją celów. Sukces nie jest przypadkiem to wynik naszych myśli i konsekwentnych działań. Sukces wzmacnia nas i dodaje nam sił. Jeżeli myślimy: “Super, zrobiłem to. Idę dalej!” To znaczy, że gdzieś po drodze osiągnęliśmy sukces.

A CZYM DLA CIEBIE JEST SUKCES?
Daj znać koniecznie w komentarzu

Facebook