Szkolenie dla firm – legalizacja pracy

Prowadziliśmy szkolenie dla firm z Północna Izba Gospodarcza z zakresu Legalnego Zatrudniania i delegowania Cudzoziemców. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i pełne zaangażowanie.

Zatrudnienie cudzoziemców wymaga od pracodawców znajomości różnych źródeł prawa i swobodnego poruszania się w gąszczu nieprecyzyjnych przepisów.

Skomplikowany i długotrwały proces legalizacji pobytu i zatrudnienia obcokrajowców naraża pracodawców na popełnienie wielu błędów, których konsekwencje mogą okazać się bardzo dotkliwe. Kary związane z nielegalnym zatrudnieniem cudzoziemca są wysokie i sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zawsze warto aktualizować wiedzę, aby uniknąć kosztownych pomyłek.

Złożoność procesu legalizacji pracy cudzoziemców generuje wśród pracodawców wiele pytań i wątpliwości. Jeśli również napotykasz na prawne i proceduralne bariery przez które ciężko przebrnąć lub może masz poczucie braku informacji i potrzebujesz wsparcia to koniecznie skontaktuj się z naszym specjalistą, który z przyjemnością udzieli wszelkich informacji.

Facebook