Chcesz zatrudnić pracownika cudzoziemca? Nie wiesz jak zalegalizować jego pobyt i pracę? Nie wiesz od czego zacząć?

Doskonale rozumiemy Twoją sytuację, dlatego wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom proponujemy kompleksową pomoc w legalizacji pobytu i zatrudnienia oraz przedłużenia pobytu pracowników nie posiadających obywatelstwa UE. Jesteśmy agencją zatrudnienia o międzynarodowym zasięgu, pełnimy rolę ekspertów od rynku pracy i zatrudniania cudzoziemców w takich organizacjach jak Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie, Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego, czy Zachodniopomorskiej Indyjskiej Izby Gospodarczej. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej na teren Pomorza Zachodniego. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami i aktualizacjami dotyczącymi prawodawstwa w sferze zatrudniania pracowników spoza UE.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO

Udzielamy gwarancji, że zostały dopięte wszystkie formalności z odpowiednimi urzędami. Wszystkie urzędy typu Państwowa Inspekcja Pracy, Straż Graniczna, czy też Urząd Wojewódzki są po naszej stronie. Gwarantujemy spokój, że wszyscy Twoi pracownicy pracują legalnie i możesz spokojnie skupić się na rozwoju biznesu.

 

RELACJE

Dla nas liczą się ludzie i relacja z nimi, dlatego zależy nam na zbudowaniu długotrwałej relacji z Tobą i Twoim zaufaniu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały okres współpracy, podczas której do Twojej dyspozycji oddajemy nasz zespół specjalistów z zakresu m.in. rekrutacji nowych pracowników. Twoje bezpieczeństwo i prawidłowa dokumentacja zgodna z wymogami formalnymi to nasz priorytet.

 

RZETELNOŚĆ

Współpracując z nami masz pewność kompetentnej realizacji procedur związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemca. Wspólne rozliczenie następuje po złożeniu wniosku (zezwolenia na pracę) lub po otrzymaniu przez cudzoziemca pieczątki w paszporcie (zezwolenie jednolite na pobyt czasowy i pracę).