7 HR – always be better – to firma nowoczesna stworzona z pasją.

Lider pośrednictwa pracy na rynku Pomorza Zachodniego. Specjalizujemy się w rekrutacji obcokrajowców. Stawiamy sobie za cel unowocześnianie regionalnego rynku pracy, poprzez tworzenie i propagowanie nowoczesnych form współpracy oraz integrację instytucji biznesowych z pracownikami i osobami poszukującymi pracy. Firma posiada licencję agencji zatrudnienia 11344, która upoważnia do prowadzenia projektów rekrutacyjnych, krajowych i międzynarodowych. Dla Nas liczą się ludzie – to dzięki nim agencja jest gotowa prowadzić nawet najbardziej zaawansowane projekty rekrutacyjne. W ramach każdego przedsięwzięcia skupiamy się na zadowoleniu Klienta i wypracowaniu obustronnych korzyści zgodnie z formułą win – win. Dzięki temu, nawiązujemy bliskie i długofalowe relacje z partnerami, które stają się podstawą generowania innowacyjnych rozwiązań oraz wprowadzenia nowych standardów współpracy, zgodnych z bieżącymi trendami rynkowymi i technologicznymi. Agencja należy do elitarnego Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia (SAZ) oraz Północnej Izby gospodarczej (PIG). Aktywne członkostwa w stowarzyszeniach branżowych są dowodem ukierunkowania na ciągłe doskonalenie jakości oferowanych usług oraz dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta. Dziękujemy za zaufanie!

Poprzez edukację i uświadamianie społeczeństwa, w tym środowiska biznesu chcemy pokazywać pozytywny wpływ otwarcia się na nowych pracowników oraz jak bardzo ważne jest zachowanie balansu pomiędzy odpływem pracowników wykwalifikowanych a ich napływem. 
Naszą misją jest budowanie zespołów, które z powodzeniem zrealizują cele pracodawców, przyczyniając się do wspólnego rozwoju i sukcesu.  

Wartości, którymi kierujemy się w biznesie: 
Rozwój, Profesjonalizm, Wiarygodność.