Współczesny rynek pracy, poprzez zmiany demograficzne, niedobór talentów, rosnące oczekiwania kandydatów i klientów, rewolucja technologiczna, stawia wiele wyzwań przedsiębiorcom i zmusza ich do poszukiwania nowych rozwiązań, które zapewnią przewagę konkurencyjną ich firmom.

Działamy od 2007 roku, specjalizując się w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników z Europy Wschodniej. Zapewniamy leasing pracowniczy, outsourcing, obsługę zatrudnienia oraz doradztwo biznesowe dla firm z branży spożywczej, budowlanej, rolnictwa, transportu, produkcji i przemysłu ciężkiego, ale również dla branży IT oraz sektorów z wysokim zapotrzebowaniem na inżynierów, menadżerów i innych wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Posiadamy własnych przedstawicieli na Ukrainie oraz pośredników i partnerów na Wschodzie. To właśnie dzięki nim gwarantujemy naszym klientom dostęp do pracowników dokładnie dostosowanych do oczekiwań. Ludzi pracowitych, lojalnych z odpowiednimi do danego stanowiska kwalifikacjami. Dzięki temu możemy zaproponować prawdopodobnie najlepsze warunki współpracy na rynku.

Zachęcamy do kontaktu z nami.

Co zyskasz współpracując z Nami?

Duże Oszczędności – dostarczymy wykwalifikowanych, zmotywowanych pracowników, których nie zniechęca ciężka praca i którzy nie zrezygnują po krótkim okresie czasu.

Bezpieczeństwo – pracodawca ponosi koszty jedynie za efekty rekrutacji.

Czas – po Naszej stronie są wszystkie formalności związane z zatrudnieniem obcokrajowców.

Pewnego Partnera 7HR – jako firma z wartościami, silną misją, dla której ważne są długofalowe relacje, gwarantujemy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia w firmach.

 

7HR to rzetelne źródło informacji na temat rynku pracy. Jesteśmy na bieżąco z wydarzeniami i zmianami na rynku polskim jak i światowym. Nasza firma prowadzi od wielu lat badania pracodawców. Eksperci 7HR regularnie komentują sytuację na rynku pracy w mediach, w debatach, panelach dyskusyjnych i konferencjach dotyczących kwestii związanych z rynkiem pracy. Jesteśmy ekspertami od rynku pracy w takich organizacjach jak:  PIG, Lewiatan, POL-UA, SAZ, Powiatowa Rada Zatrudnienia.