Oferujemy dedykowane procesy rekrutacyjne, dzięki którym możemy zagwarantować naszym Klientom odpowiednią ilość wykwalifikowanych pracowników w krótkim czasie na podstawie bezpośredniej analizy potrzeb rekrutacyjnych Klienta. Trafna, obiektywna i terminowa decyzja o wyborze kandydata, wspiera naszych Partnerów w budowaniu
i utrzymaniu kadry wyspecjalizowanych pracowników

Realizujemy zarówno jednorazowe projekty rekrutacyjne, jak i długoterminowe, głównie dla Klientów działających w branżach stale rozwijających się i cechujących się wysoką rotacją pracowników, jak np. przedsiębiorstwa spożywcze i produkcyjne. Rekrutujemy również do sektora usług. Stosujemy sprawdzone metody i narzędzia rekrutacji (w tym przeprowadzamy testy manualne i językowe).

Nasi doświadczeni konsultanci chętnie dzielą się swoją wiedzą w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników, a także legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.

Wielu naszych Klientów decyduje się na długoterminową współpracę, dzięki czemu mają stały dostęp do naszych zasobów, wspierających ich wewnętrzny Dział HR.

Zapewniamy skuteczne rozwiązania wspierające biznes oraz podnoszące produktywność realizowanych procesów.