Zarejestruj się w Naszym serwisie – wystarczy, wypełnić poniższy prosty formularz: dane osobowe oraz podstawowe informacje o dotychczasowym przebiegu zatrudnienia, ukończonych szkoleniach i kwalifikacjach. Następnie, zaproponujemy Tobie ciekawe oferty zgodne z Twoimi kwalifikacjami.
Zwiększ swoje szanse!

Stanowisko pracy (*):

Narodowość (*):

Imię (*):

Nazwisko (*):

Adres e-mail (*):

Nr telefonu (*):

Nr Viber:

Skype:

Skan paszportu:

Wiza:

Typ wizy:
CD

Ważna do:

Na ile dni:

Skan wizy:

Języki:
polskiangielskiniemieckifrancuskiinne

Książeczka sanepidu (*):

Prawo jazdy kategorii:

Doświadczenie (*):

Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest 7HR KAMIL ZIELIŃSKI z siedzibą w Szczecinie ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin, zwana dalej „Administratorem” lub „7HR”. Przetwarzanie Twoich danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji i, w przypadku wyrażenia zgody, przesyłania informacji handlowych. Masz prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia (gdy podstawą jest zgoda a dane przetwarzane są w sposób zautomatyzowany) lub ograniczenia ich przetwarzania. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości udziału w procesie rekrutacji lub otrzymywania informacji handlowych. Przeczytaj więcej...

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 7HR KAMIL ZIELIŃSKI z siedzibą w Szczecinie, ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin zawartych w tym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym. (*)

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 7HR KAMIL ZIELIŃSKI z siedzibą w Szczecinie, ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania od 7HR KAMIL ZIELIŃSKI z siedzibą w Szczecinie, ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin; drogą elektroniczną informacji handlowych związanych z działalnością 7HR KAMIL ZIELIŃSKI, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez 7HR KAMIL ZIELIŃSKI. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia przez 7HR KAMIL ZIELIŃSKI z siedzibą w Lutniana 39, 71-425 Szczecin drogą telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością 7HR KAMIL ZIELIŃSKI, w szczególności informacji o produktach, publikacjach, konferencjach organizowanych, współorganizowanych przez 7HR KAMIL ZIELIŃSKI oraz podmiotów współpracujących. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.


(*) - pole wymagane