Jeśli poszukujesz dobrze płatnej, pewnej posady z możliwościami rozwoju w krajach Unii Europejskiej to trafiłeś idealnie!

To Twój czas na Sukces. Jako agencja pracy 7HR, potrafimy docenić doświadczenie i skutecznie pomóc w znalezieniu pracy.

Na pierwszym etapie wysłuchamy Ciebie uważnie, aby dowiedzieć się o Twoich predyspozycjach, poznać mocne strony, umiejętności, a przede wszystkim Twoje cele, którymi chcesz podążać na ścieżce zawodowej.

Na kolejnym etapie angażujemy wszystkie dostępne Nam zasoby, aby zaoferować Tobie pracę dopasowaną do Twojego stylu działania i życia.
Otrzymasz dostęp do ofert pracy zarówno z polskich firm, jak i firm z pozostałych krajów Unii Europejskiej.

Dzięki sprawdzonym procedurom, możesz legalnie i bezpiecznie przyjechać do UE w celach zarobkowych i bez problemów uzyskać wszystkie potrzebne dokumenty i zaświadczenia.

Dodatkowo otrzymasz od Nas wszelkie narzędzia, które zagwarantują dostanie świetnej posady oraz szybki rozwój kariery.

Pozostałymi działaniami zajmiemy się My

Co zyskasz współpracując z nami?
Gwarancję bezpieczeństwa i jakości – współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi i uczciwymi firmami.
Spokój i pewność – zapewniamy wszystkim swoim współpracownikom i kandydatom do pracy pełna opiekę, profesjonalizm działań oraz otwartą komunikację
Ciągłość zatrudnienia – w przypadku utraty pracy, od razu działamy szukając kolejnej posady.
Elastyczność zatrudnienia – dajemy możliwość wyboru rodzaju zatrudnienia, dopasowanego do Twoich celów, oczekiwań i preferencji. Praca na krótki okres (np. sezonowo) lub długi okres.
Czas – nie trzeba przyjeżdżać wcześniej do Polski i samodzielnie szukać pracy. Zajmiemy się całą procedurą rekrutacji – wszystkimi formalnościami i pozwoleniami dla pracowników.