Imię (*):

Nazwisko (*):

E-mail (*):

Telefon (*):

Wiadomość (*):

W związku z wprowadzeniem od 25 maja 2018 r. w całej Unii Europejskiej RODO, czyli Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zapraszamy do zapoznania się  ze zaktualizowanymi informacjami dotyczącymi Ochrony Danych Osobowych, w tym Obowiązku Informacyjnym, a także informacjami dotyczącymi Polityki Prywatności. Wystarczy zapoznać się z ich treścią.

RODO ma na celu przede wszystkim zapewnić jak najwyższą dbałość o ochronę danych osobowych i przejrzystość ich przetwarzania.

W celu przybliżenia zagadnień dotyczących Rozporządzenia oraz zagadnień związanych
z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przez 7HR KAMIL ZIELIŃSKI z siedzibą w Szczecinie, ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi Ochrony Danych Osobowych oraz Polityki Prywatności.

W dowolnym momencie mogą Państwo poprosić o dostęp do swoich danych, ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu z nami pod adresem biuro@7hr.pl lub z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych:

  • e-mail: iodo@7hr.pl
  • pisemnie pod adresem: ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych firmę 7HR Kamil Zieliński z siedzibą w Szczecinie, ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin w celu przygotowania i przesłania odpowiedzi na zapytanie poprzez formularz kontaktowy zgodnie z art.6 ust.1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE. (*)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania od 7HR KAMIL ZIELIŃSKI z siedzibą w Szczecinie, ul. Lutniana 39, 71-425 Szczecin; drogą elektroniczną informacji handlowych związanych z działalnością 7HR KAMIL ZIELIŃSKI, w szczególności informacji o produktach, usługach, publikacjach, konferencjach organizowanych lub współorganizowanych przez 7HR KAMIL ZIELIŃSKI. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia przez 7HR KAMIL ZIELIŃSKI z siedzibą w Lutniana 39, 71-425 Szczecin drogą telefoniczną/sms/mms informacji handlowych związanych z działalnością 7HR KAMIL ZIELIŃSKI, w szczególności informacji o produktach, publikacjach, konferencjach organizowanych, współorganizowanych przez 7HR KAMIL ZIELIŃSKI oraz podmiotów współpracujących. Powyższa zgoda może być cofnięta w dowolnym momencie.


(*) - pole wymagane