Agencja pracy tymczasowej:

Zakwaterowanie dla pracowników

Szukasz tanich i wygodnych kwater pracowniczych dla swoich pracowników? Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy noclegowej. To idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich pracowników.

Zapewnienie pracownikowi pewnego zakwaterowania ma wpływ zarówno na jego samopoczucie, jak i na jakość jego pracy. Przy współpracy z naszym partnerem marką Kwatery Pracownicze Do Wynajęcia, oferujemy pracodawcom wsparcie w zakwaterowaniu własnych pracowników.

Nasi specjaliści ds. nieruchomości zadbają o to, aby kwatera była dostosowana do potrzeb pracownika. Analizujemy Twoje wymagania jako pracodawcy, zawsze staramy się im sprostać, dobierając odpowiednio metraż, lokalizację oraz koszty.

Dzięki współpracy z nami masz pewność, że umowa zostanie sporządzona w zrozumiałym dla cudzoziemca języku, a wszystkie warunki najmu oraz współpracy zostaną jasno określone w umowie, tak aby uniknąć ewentualnych nieporozumień.

Nad najmem oraz mieszkaniem czuwać będzie koordynator, który zareaguje w przypadku nagłych awarii czy usterek, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Stawiamy na kompleksowość działania i możliwie jak największe odciążenie Ciebie i Twojej firmy. Proponowane przez nas kwatery pracownicze posiadają wszystko, co niezbędne, aby zapewnić komfortowy i wygodny wypoczynek Twoim pracownikom.

Jesteśmy godni zaufania. O naszej skuteczności świadczy zadowolenie wielu pracodawców z Pomorza Zachodniego z branży produkcyjnej, magazynowej, gastronomicznej,  którzy cenią sobie nasze zaangażowanie, elastyczność, szybką i szczerą komunikację.

Zobacz, w czym możemy Tobie pomóc:

box

Nielimitowany dostęp do internetu Wi-Fi

box

Wygodne pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe

box

Lokalizacja jak najbliższa miejsca pracy

box

Profesjonalna obsługa

box

Kompetentny i pomocny zespół

box

Atrakcyjne ceny przy umowach długoterminowych

Pytania i odpowiedzi:

Za zakwaterowanie dla pracownika płaci firma.

Koszty uzależnione są od lokalizacji, rodzaju wybranego lokalu, długości umowy a także zakresu naszej opieki. Ceny wahają się od 500-800 zł miesięcznie za osobę.

Tak. Pracownik może mieszkać z partnerem (żona, mąż itp) jedynym wyjątkiem są dzieci. Nie wynajmujemy kwater pracowniczych rodzinom z dziećmi.

Nie, w lokalach obowiązuje całkowity zakaz palenia. Tak, pokoje są zamykane na klucz.

Lokal można wynająć na min 2 miesiące, ponieważ zgodnie z naszymi procedurami obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

Partner merytoryczny

kwatery

Szukasz zakwaterowania dla pracowników?

Skorzystaj z oferty naszego partnera Kwatery Pracownicze i znajdź wygodnych i tanich kwater pracowniczych. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Odpowiemy na wszystkie pytania i znajdziemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie!

person

Marcin Rabczyński

B2B Sales Manager

marcin.rabczynski@7hr.pl