Agencja pracy tymczasowej:

Doradztwo i szkolenia

Zatrudnianie pracowników-cudzoziemców jest bardzo popularne w Polsce, jednak od podjęcia decyzji o powierzeniu pracy obcokrajowcowi do faktycznego jego zatrudnienia pracodawcę czeka długa i czasochłonna droga administracyjnych formalności. Corocznie ustawodawca wprowadza zmiany w prawie, których celem jest ułatwienie zatrudniania cudzoziemców w Polsce, jednak procedury są nadal za bardzo rozbudowane, a terminy oczekiwania w urzędach zbyt długie.

Nasza oferta doradztwa i szkoleń jest doskonałym źródłem informacji pozwalających zrozumieć pracodawcom skomplikowane regulacje rządzące zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce.

Podczas szkoleń omawiamy najnowsze nowelizacje przepisów oraz sposoby dostosowania procesów i praktyk w firmach pracodawców zatrudniających pracowników-cudzoziemców m.in. z Białorusi, Ukrainy, Nepalu, Filipin, Indii, Wietnamu i innych. Szkolenia prowadzone są pod okiem ekspertów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą profesjonalistów, którzy chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem i cennymi informacjami w zakresie zatrudniania cudzoziemców.

Przykładowa tematyka szkoleń:

Zatrudnianie cudzoziemca krok po kroku

Legalizacja pobytu i przedłużanie zezwoleń

Główne zagrożenia wynikające z nieprawidłowości przy zatrudnianiu cudzoziemców - jak unikać błędów?

Usługę doradztwa kierujemy do pracodawców, którzy poszukują profesjonalnego i kompleksowego wsparcia merytorycznego w obszarze zatrudniania cudzoziemców, a także potrzebują indywidualnej konsultacji np. chcieliby omówić własny case study. W usłudze doradztwa wykorzystujemy nasze kilkunastoletnie doświadczenie nabyte w przeprowadzeniu tysięcy procesów legalizujących pracę i pobyt cudzoziemców. Nasze doświadczenie oraz lata praktyki zobowiązują do świadczenia rzetelnego i na najwyższym poziomie usługi doradztwa.

Korzystając regularnie z naszej oferty masz gwarancję dostępu do eksperckiej wiedzy, profesjonalnej obsługi i zgodności z aktualnie panującymi trendami na rynku pracy i w branży HR. Dzięki aktualizowanej wiedzy z nami z pewnością A przede wszystkim, aktualizując swoją wiedzę z nami, masz gwarancję zabezpieczenia się przed popełnieniem kosztownych pomyłek.

Zobacz czy ty i twoja firma możecie skorzystać z dofinansowania na szkolenie - nawet 80%.

Skontaktuj się z nami i wykorzystaj możliwości!

Pytania i odpowiedzi:

Organizujemy szkolenia dopasowane do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdą się zarówno szkolenia indywidualne, jak i grupowe. Aby efekty szkolenia były jak najlepsze preferujemy nieduże grupy szkoleniowe.

Koszt szkolenia uzależniony jest od tematyki, czasu trwania oraz ilości uczestników. To czym wyróżniamy się na rynku to możliwość zdobycie dofinansowania na każde szkolenie. Wysokość dofinansowania zależy od specyfiki firmy i wynosi nawet 80%.

Tak, jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie z każdej tematyki. Współpracujemy z kilkudziesięcioma trenerami o najwyższych kwalifikacjach z całej Polski.

W zależności od tematyki oraz potrzeb proponujemy głównie szkolenia jedno lub kilkudniowe. Istnieje również możliwość organizacji szkoleń wyjazdowych w dowolnie wybranym przez Państwa miejscu.

Wszystkie szkolenia prowadzone są w formie warsztatów. Metody nauczania opieramy na realizacji ćwiczeń praktycznych, ponieważ wiemy, że są one doskonałym sposobem na przyswojenie danego materiału. Jesteśmy praktykami, nie używamy prawniczego i niezrozumiałego żargonu. Wiemy, że często praktyka urzędów różni się ze względu na lokalizację.

Szukasz wiedzy

Nasi specjaliści przekazują skuteczne rozwiązania dotyczące legalnego zatrudnienia. Bądź na bieżąco z wiedzą i aktualnymi zmianami przepisów.

person

Marcin Rabczyński

B2B Sales Manager

marcin.rabczynski@7hr.pl