Agencja pracy tymczasowej:

Zakwaterowanie

Z pewnością wiesz, jak ważne jest stabilne i legalne zatrudnienie. Nie mniej istotnym elementem jest bezpieczne miejsce pobytu, które zapewnimy Ci w ramach usługi Kwatery Pracownicze.

Zespół specjalistów od nieruchomości jest gotowy, aby pomóc Ci w znalezieniu odpowiedniego miejsce zakwaterowania dobranego do Twoich aktualnych potrzeb i planów. Nie ma dla nas znaczenia czy jesteś singlem, masz partnera czy całą rodzinę – nasi eksperci wesprą Cię na każdym etapie współpracy.

Z naszej pomocy możesz skorzystać w momencie planowania przyjazdu do Polski lub kiedy już pracujesz na jej terenie, ale brakuje Ci czasu na znalezienie odpowiedniego dla siebie miejsca zamieszkania.

Dzięki naszemu wsparciu zajmiesz się swoją pracą, a my zorganizujemy wszystkie sprawy związane z zakwaterowaniem dla Ciebie.

Dlaczego warto się do nas zgłosić

box

W ramach usługi Kwatery Pracownicze przygotowaliśmy umowy najmu w zrozumiałym dla Ciebie języku

box

Warunki najmu są zawsze jasne i przejrzyste

box

Zyskujesz nadzór koordynatora mieszkania, który w razie problemów z mieszkaniem (np. usterka) jest do Twojej dyspozycji

Pytania i odpowiedzi:

Oferujemy pokoje do wynajęcia 2, 3, 4, 5-osobowe, które spełnią oczekiwania zarówno firm, chcących wynająć pokoje dla swoich pracowników, jak i osób prywatnych poszukujących wygodnych miejsc noclegowych.

Nasze kwatery pracownicze znajdują się w dogodnej lokalizacji. Każdy z mieszkańców ma do swojej dyspozycji odpowiednie wyposażenie oraz dostęp do łazienki i kuchni. Pokoje są zamykane, a każdy z mieszkańców otrzymuje swój indywidualny klucz. Kontakt z rodziną i bliskimi jest ważny, dlatego we wszystkich naszych kwaterach pracowniczych mieszkańcy mają dostęp do nielimitowanego internetu.

Zarezerwować pokój można na kilka sposobów m.in.: telefonicznie, pod numerem: +48 784 440 147 pisząc maila na adres: marta@7hr.pl

W zależności od metrażu pokoju, liczba osób wynosi od 2 do maksymalnie 5. Jeśli potrzebujesz pokoju na wyłączność to należy liczyć się z wyższymi kosztami.

Tak, we wszystkich naszych pokojach, każdy z mieszkańców może korzystać z internetu WI-FI. Zapraszamy do rezerwacji swojego miejsca.

Palenie jest zabronione we wszystkich mieszkaniach. Złamanie tego zakazu wiąże się z naliczeniem kary pieniężnej wskazanej na umowie najmu.

Partner merytoryczny

kwatery

Szukasz zakwaterowania?

Nie okładaj poszukiwać mieszkania na ostatnią chwilę, nie trać czasu na niepewne oferty, od razu zgłoś się do nas!

person

Olena

Recruitment Specialist

rekrutacja@7hr.pl