Agencja pracy tymczasowej:

Pracuj z 7HR

Jesteś gotowy rozpocząć poszukiwanie pracy lub zmianę starej na nową?

Z pewnością obawiasz się formalności oraz konieczności poświęcenia sporej ilości czasu, aby znaleźć idealną dla siebie pracę. Nie martw się! Dzięki współpracy z 7HR, znalezienie pracy będzie bezproblemowe i skuteczne. Jesteśmy certyfikowaną agencją pracy, w której zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem, zaoferuje Ci pracę, która nie tylko będzie dostosowana do Twoich potrzeb, ale również, będzie oparta na legalnych i bezpiecznych warunkach zatrudnienia.

urs

Jako jedna z nielicznych agencji pracy w Polsce posiadamy międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001:2015.

Świadczy to o najwyższej jakości oferowanych usług oraz dbałości o najwyższe standardy obsługi pracowników, a także o naszym stałym ukierunkowaniu na doskonalenie się. Zgłaszając się do 7HR, masz pewność, że zaopiekujemy się Tobą i zadbamy o wszystkie Twoje sprawy pracownicze: dokumenty, umowy, pozwolenia, zezwolenia, badania i wszystko, czego potrzebujesz, aby legalnie mieszkać i pracować w Polsce. Otrzymasz obsługę na najwyższym poziomie.

Dzięki połączeniu ofert od rzetelnych pracodawców oraz stosowania nowoczesnych narzędzi i metod rekrutacji, proces zatrudnienia z pomocą 7HR jest szybki, przejrzysty, profesjonalny oraz kompleksowy.

Nasi eksperci są zawsze gotowi do pomocy i znajdą dla Ciebie pracę, charakteryzującą się pewnością i ciągłością zatrudnienia. Dzięki powierzeniu im tego zadania, zaoszczędzisz swój czas oraz zachowasz spokój, unikając zbędnego stresu.

Nie pobieramy opłat od kandydatów, cały proces rekrutacji i legalizacji świadczymy dla Ciebie BEZPŁATNIE!

Nr KRAZ 18727 to oficjalne potwierdzenie tego, że działamy jako certyfikowana agencja pracy, a każde podjęte przez nas wyzwanie to gwarancja profesjonalizmu.

Nie szukaj pracy na własną rękę postaw na wsparcie profesjonalistów!

Co zyskujesz dzięki współpracy z 7hr?

legalne

BEZPIECZNE I LEGALNE ZATRUDNIENIE

Proponowane przez nas oferty pracy pochodzą od rzetelnych pracodawców, którzy na pierwszym miejscu stawiają legalność zatrudnienia. Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i dokumentów gwarantuje nasz dedykowany system do zarządzania rekrutacją.

wsparcie

WSPARCIE PROFESJONALISTÓW

Wspieramy Cię na każdym etapie współpracy. Możesz być spokojny – jesteśmy przy Tobie podczas całego procesu: od rekrutacji aż po zatrudnienie. Nasi konsultanci okażą Ci wsparcie na każdym etapie i odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

pewnosc

PEWNOŚĆ I CIĄGŁOŚĆ ZATRUDNIENIA

Zapewnimy Ci pracę na jasnych i z góry ustalonych warunkach. Podjęcie z nami współpracy zawsze wiąże się z podpisaniem umowy, dzięki czemu masz pewność, że wynagrodzenie otrzymasz w terminie. W losowych przypadkach utraty zatrudnienia, staramy się jak najszybciej zastąpić je nową posadą.

spokoj

CZAS I SPOKÓJ

Zapewnimy Ci pełną opiekę, specjalistów, którzy mówią w języku dla Ciebie zrozumiałym, a także profesjonalizm działań oraz otwartą komunikację. Całą procedurę rekrutacji bierzemy na siebie!

Sposoby zatrudnienia

PRACA NA KRÓTKI CZAS

Jeśli szukasz pracy na krótki czas – to skontaktuj się z nami jak najszybciej i wybierz najlepszą ofertę pracy dla siebie.

PRACA DŁUGOTERMINOWA

Jeśli szukasz pewnej stabilnej pracy na dłużej, chcesz osiedlić się w Polsce – to skontaktuj się z nami jak najszybciej. Mamy dla Ciebie pracę!

DORADZTWO PERSONALNE

Jeśli potrzebujesz pomocy w znalezieniu atrakcyjnej pracy, która spełni Twoje oczekiwania – to zgłoś się do nas.

Pytania i odpowiedzi:

Tak. Praca, którą oferujemy zawsze jest legalna. Dla kandydata do pracy za każdym razem występujemy o odpowiednie dokumenty do urzędów pracy i urzędów wojewódzkich w zależności od potrzeby.

Tak. Zatrudniamy osoby posiadające paszport biometryczny, dla których wcześniej uzyskaliśmy oświadczenie o powierzeniu pracy lub zezwolenie typu A.

Tak, pod warunkiem, że przysługuje Ci uproszczona procedura oświadczeniowa i nie wykorzystałeś 180 dni na pracę na podstawie oświadczenia w ciągu ostatnich 360 dni.

W przypadku oświadczenia o powierzeniu pracy i zezwolenia typ S uzyskanie dokumentów zajmuje od 7 do 30 dni. W przypadku zezwolenia typ A – uzyskanie decyzji zależy od województwa i sezonu trwa od 2 tygodni do 4 miesięcy.

Szukasz pracy

Nie zastanawiaj się - pracuj z 7HR. Mamy możliwości znalezienia Ci zatrudnienia w formie, która będzie spełniać Twoje oczekiwania - na kilka miesięcy, na wakacje czy na stałe!

Skontaktuj się z nami i powiedz, czego szukasz, a my znajdziemy Ci pracę!

person

Olena

Recruitment Specialist

rekrutacja@7hr.pl
person

Anna

Human Resource Specialist

rekrutacja@7hr.pl