Agencja pracy tymczasowej:

Usługa legalizacji zatrudnienia dla Firm

Planujesz zatrudnić pracownika, cudzoziemca? Potrzebujesz wsparcia w procesie legalizacji pracy, który nie należy do najłatwiejszych? Nasza agencja 7HR w partnerstwie z firmą Legal HR tworzy ekspercki i doświadczony zespół w zakresie legalizacji zatrudnienia i pobytu cudzoziemców.

Zatrudnienie pracownika-cudzoziemca stawia przed pracodawcą obowiązek legalizacji jego pracy. Legalizacja pracy to skomplikowany,  odpowiedzialny i  bardzo pracochłonny proces. Procedury są skomplikowane, a samodzielne przedzieranie się przez ich gąszcz to strata czasu, pieniędzy i często również nerwów.  Z naszej strony zawsze zapewniamy profesjonalną obsługę i skuteczną pomoc na każdym etapie legalizacji zatrudnienia i pobytu  pracowników-cudzoziemców.

Największą uciążliwością procesu legalizacji jest bardzo długi czas oczekiwania na wydanie decyzji. Dlatego warto, oszczędzając czas i pieniądze, powierzyć jego realizację specjalistom. Jako eksperci ds. legalizacji, zajmiemy się całą procedurą kompleksowo od początku do końca. Każdego dnia monitorujemy we właściwym urzędzie etap wydawania pozwoleń dla wszystkich cudzoziemców zatrudnianych w Twojej firmie, a także poinformujemy o upływie ich ważności. Nie trać czasu na codzienne wizyty w urzędzie w swojej sprawie – Skontaktuj się z nami!

Dzięki podpisanej umowie i udzielonemu pełnomocnictwu to my w Twoim imieniu kontaktujemy się z urzędami, kompletujemy dokumenty, wypełniamy wnioski i składamy je w odpowiednich instytucjach. Gwarantujemy wsparcie na każdym etapie postępowania, aż do wydania decyzji przez właściwy urząd.

Powierzając nam realizację legalizacji zatrudnienia z pewnością zyskasz spokój i gwarancję, że wszystkie dokumenty pracownicze są zgodne z aktualnie obowiązującym prawodawstwem. Tym bardziej, że kary związane z nielegalnym zatrudnieniem cudzoziemca lub jego nielegalnym pobytem są wysokie i sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Zawsze dbamy o interesy naszych Klientów, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Każde rozwiązanie, które oferujemy, jest idealnie dobrane do potrzeb naszego klienta.

Zatrudniłeś cudzoziemca, wyszkoliłeś a teraz dostałeś informację, że musi On wrócić do swojego kraju w celu uzyskania nowych dokumentów? Skontaktuj się z nami! Umożliwimy Tobie i Twojemu pracownikowi legalną dalszą współpracę nawet w 48 godzin! Bez konieczności wyjazdu z Polski.

Warto wiedzieć, że kontrolę legalności pracy przeprowadzają dwie instytucje Państwowa Inspekcja Pracy (PIP) oraz Straż Graniczna (SG). Zadaniem obu instytucji jest kontrolowanie przebywający cudzoziemcy w Polsce, czy zgodnie z prawem odbywa się świadczenie przez nich pracy. Jeśli podejmiesz z nami współpracę, to z przyjemnością wesprzemy Ciebie i Twoją firmę całościowo podczas kontroli PIP i SG.

Dzięki współpracy z nami łatwo uzyskasz:

Oświadczenia o powierzeniu zatrudnienia

Zezwolenie na pracę

Wsparcie w zdobyciu zezwolenia na pobyt i pracę dla pracownika cudzoziemca

Pytania i odpowiedzi:

Na chwilę obecną z uproszczonej procedury mogą skorzystać obywatele: Ukrainy, Białorusi, Rosji, Gruzji, Armenii, Mołdawii,

W przypadku ruchu bezwizowego na max 90 dni w ciągu 180. Natomiast jeżeli cudzoziemiec posiada wizę to max 180 dni w ciągu 360.

Według przepisów wydanie oświadczenie trwa 7 dni roboczych, a zezwolenie 30 dni. Okresy te mogą zostać wydłużone w różnych województwach ze względu na liczbę wniosków i sezonowość.

Grzywna w wysokości od 1000 zł do 30 000 zł.

Za wydawanie oświadczeń odpowiedzialny jest Powiatowy Urząd Pracy właściwy ze względu na adres pracodawcy.

Partner merytoryczny

7hr

Szukasz wsparcia

Potrzebujesz pomocy przy formalnościach? Zgłoś się do nas! Nasi specjaliści oprócz pomocy przy znalezieniu najlepszych dla Twojej firmy pracowników, zadbają o legalność całego procesu zatrudnienia!

person

Marcin Rabczyński

B2B Sales Manager

marcin.rabczynski@7hr.pl