Agencja pracy tymczasowej:

Rekrutacja stała

Dedykowane procesy rekrutacyjne to nasza specjalność. W odpowiedzi na ciągłą ekspansję rynku oraz rozwój wielu branż, nasza agencja realizuje jednorazowe projekty rekrutacyjne. Przeprowadzenie rekrutacji pracowników to proces trudny, czasochłonny i kosztowny. Coraz trudniej znaleźć jest odpowiednią osobę do pracy.

Z przyjemnością przeprowadzimy cały proces rekrutacji w Twojej firmie. Zajmiemy się wszystkim od A do Z m.in. redakcją i publikacją ogłoszeń, weryfikacją CV, przeprowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych również w języku angielskim, rosyjskim, ukraińskim, etc. Posiadamy ogromną bazę własnych pracowników cudzoziemców gotowych do rozpoczęcia pracy w Polsce lub chcących zmienić pracę na lepszą. Dlatego masz pewność, że współpracując z nami, w krótkim czasie uzyskasz wydajnych pracowników do swojej firmy.

Rekrutacje stałe sprawdzają się szczególnie w branżach, które cechują się wysoką rotacją pracowników i zapotrzebowaniem na specjalistów, np. na stanowiskach produkcyjnych, czy usługowych.

W zależności od potrzeb Twojej firmy podejmiemy się rekrutacji każdej ilości pracowników – rozpoczynając od pojedynczego specjalisty, a kończąc na stworzeniu całego zespołu. Wybrane przez Ciebie osoby, stają się pracownikami Twojej firmy i są one w niej zatrudnione.

Nasi eksperci rekrutacyjni to zespół doświadczonych specjalistów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników. W swojej działalności wykorzystujemy tylko sprawdzone metody i nowoczesne narzędzia rekrutacyjne skracając czas poszukiwań kandydatów o określonym przez Ciebie profilu.

Dla nas jako specjalistów od rekrutacji liczy się efekt i Twoja korzyść biznesowa. Jako agencja rekrutacyjna zapewniamy tylko skuteczne rozwiązania, których celem jest wsparcie Twojego biznesu i podniesienie produktywności realizowanych działań.

Pytania i odpowiedzi:

Celem usługi jest jak najszybsze znalezienie odpowiednich, zmotywowanych i lojalnych pracowników na określone stanowisko. Nasz zespół z przyjemnością zajmie się wszystkim od A do Z. Rekrutujemy skutecznie pracowników do takich branż jak: produkcja, magazyny, hotele, gastronomia, a także usługi. Dzięki częstym procesom rekrutacji posiadamy bazę zaufanych kandydatów, których regularnie dopasowujemy do poszczególnych projektów. Pracownik akceptacji pracodawcy staje się pełnoprawnym pracownikiem firmy.

Proces zależy od rodzaju i złożoności oferty pracy, a także wymagań stanowiska, Zazwyczaj całość działań rekrutacyjnych trwa od jednego dnia do kilku miesięcy w zależności od stopnia deficytu danego zawodu oraz kraju pochodzenia pracownika.

Koszt usługi rekrutacji stałej pracowników uzależniony jest od stanowiska i zaczyna się od wartości miesięcznego wynagrodzenia brutto dla danego pracownika do maksymalnie 3-krotności jego miesięcznej pensji.

Tak. Gwarancji udzielamy każdemu pracodawcy, który zdecyduje się skorzystać z naszej usługi. Gwarancja trwa od 7 dni do 60 dni. Działamy odpowiedzialnie, rzetelnie i uczciwie. Jeśli w okresie objętym gwarancją wyniknie potrzeba znalezienia kolejnego kandydata do pracy to oczywiście proces z realizujemy bezpłatnie.

Pierwszy kontakt jest inicjowany przez zespół 7HR, w zależności od specyfiki danej rekrutacji odbywa się on online (Skype, Viber, Messenger) lub offline. Po spotkaniu masz 3 dni na podjęcie decyzji o ostatecznym zamówieniu.

Aby usługa rekrutacji stałej przebiegła bez zarzuty, do Twojej dyspozycji oddajemy nasz dział obsługi klienta, która w cyklach tygodniowych będzie informować Cię o postępach rekrutacji: 1 Podpisanie umowy na usługę rekrutacji stałej; 2 Przesłanie propozycji CV kandydatów; 3 Akceptacja CV kandydatów; 4 Umówienie spotkania online lub offline z kandydatem; 5 Podpisanie umowy przez Ciebie z kandydatem; 6 Wystawienie faktury przez 7HR; 7 Rozpoczyna się gwarancja.

Szukasz pracowników

Skontaktuj się. Podejmij współpracę. Rozwijaj swoją firmę.

person

Marcin Rabczyński

B2B Sales Manager

marcin.rabczynski@7hr.pl