Agencja pracy tymczasowej:

Kim jesteśmy

7HR tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania!

Jesteśmy nowoczesną i rzetelną agencją pracy na Pomorzu Zachodnim, która stawia na profesjonalizm i eksperckie podejście. Specjalizujemy się w rekrutacji i w zatrudnianiu pracowników z Europy Wschodniej i Azji oraz legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców.

Posiadamy licencję agencji zatrudnienia 18727, która upoważnia nas do prowadzenia projektów rekrutacyjnych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Na co dzień skutecznie pomagamy pracodawcom w znalezieniu wydajnych pracowników, a pracownikom pomagamy w znalezieniu satysfakcjonującej pracy, dzięki której mogą realizować swoje pasje i plany życiowe. Stawiamy na ciągły rozwój zgodnie z zasadą #AlwaysBeBetter

Posiadamy własnych przedstawicieli i partnerów w Azji oraz w Europie Wschodniej. To dzięki nim możemy zagwarantować dostęp do pracowników dokładnie dostosowanych do oczekiwań pracodawcy. Ludzi pracowitych, lojalnych z odpowiednimi do danego stanowiska kwalifikacjami. Dzięki temu możemy zaproponować prawdopodobnie najkorzystniejsze warunki współpracy na rynku.

Współpracujemy z pracodawcami z sektora produkcyjnego, przemysłowego, spożywczego, logistycznego, budowlanego, gastronomicznego, hotelarskiego.

Dla nas liczą się ludzie, dlatego jesteśmy zaangażowani w stu procentach w każdą współpracę, którą podejmujemy, czy to z firmami, czy z kandydatami, dla których poszukujemy zatrudnienia. W ramach każdego przedsięwzięcia skupiamy się na realizacji założonego celu i wypracowaniu najkorzystniejszego efektu.

Misja

Naszą misją jest nieustanne wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom rynkowym w Polsce pod kątem efektywnych, odpowiednich zasobów ludzkich z udziałem pracowników-cudzoziemców z Rynku Wschodniego i Azji. Kompleksowo prowadzimy cały proces zatrudnienia, formalności, wsparcia zarówno ze strony pracownika, jak i pracodawcy. Zawsze działamy w duchu wzajemnego partnerstwa, dzieląc się naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem.

Jesteśmy godni zaufania!

Jako jedna z dynamicznie rozwijających się agencji zatrudnienia, stawiamy na ciągłe doskonalenie jakości oferowanych usług oraz dbałości o najwyższe ich standardy.

cert

Posiadamy certyfikat zgodności systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001 przyznany przez United Registrar of Systems Limited (URS Certification) - niezależną jednostkę certyfikującą działającą w ponad 43 krajach.

cert

Dodatkowo, od 2017 roku jesteśmy oficjalnym Przedstawicielem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, działającej na rzecz rozwoju polsko–ukraińskich stosunków gospodarczych i kulturalnych.

7HR TO RZETELNE ŹRÓDŁO INFORMACJI NA TEMAT RYNKU PRACY. JESTEŚMY NA BIEŻĄCO Z WYDARZENIAMI I ZMIANAMI ZARÓWNO NA RYNKU POLSKIM, JAK I ŚWIATOWYM. EKSPERCI 7HR REGULARNIE KOMENTUJĄ SYTUACJĘ NA RYNKU PRACY W MEDIACH, W DEBATACH, PANELACH DYSKUSYJNYCH I KONFERENCJACH DOTYCZĄCYCH KWESTII ZWIĄZANYCH Z RYNKIEM PRACY.

Warto nam zaufać i podjać z nami współpracę!

Jesteśmy ekspertami od rynku pracy w takich organizacjach jak:

cert
cert
cert

Poznaj nasz zespół

zespol

Kodeks etyczny 7HR

Podążamy za najlepszymi i nowoczesnymi standardami rozwoju, a także jesteśmy świadomi istoty i powagi zrównoważonego funkcjonowania gospodarki, dlatego przestrzegamy zasad etyki oraz kultury przedsiębiorczości.

Etyczne zasady określone w Kodeksie wynikają ze społecznej odpowiedzialności, szacunku do pracy i uczestników rynku pracy, a ich przestrzeganie to oznaka odpowiedzialnego podejścia do kierowania firmą i gwarant sukcesu.

Zobacz nasz kodeks etyczny

Pobierz PDF
kodeks