Agencja pracy tymczasowej:

Outsourcing

Outsourcing pracowników to idealne rozwiązanie dla firm, które chcą utrzymać ciągłość realizacji zamówień, a które nie mają wystarczającej liczby pracowników z danej branży.

Outsourcing to jedna z popularniejszych metod na ograniczenie kosztów dzięki oddelegowaniu pewnych działań poza firmę. Jest to bardzo opłacalne ze względu na brak konieczności utrzymywania dodatkowych miejsc pracy, pomaga w optymalizacji wydatków oraz w usprawnieniu bieżącej działalności, a także w zwiększeniu konkurencyjności na rynku

Usługę outsourcingu świadczymy w ramach spółki 7HS, specjalnie dedykowanej do tego zadania. W ramach outsourcingu pracowniczego 7HS zapewnia przygotowanych pracowników gotowych do wykonywania określonego zakresu obowiązków.

Branże, w których wraz z 7HS wspieramy naszych
Klientów w okresie wzmożonego zapotrzebowania na pracowników to przede wszystkim:

PRODUKCJA, PRZETWÓRSTWO SPOŻYWCZE

pracownicy linii produkcyjnej, pakowacze, sortowacze, operatorzy maszyn

BRANŻA SPAWALNICZA

spawanie wszelkimi metodami,

HOTELARSTWO

personel sprzątający, pokojówki, pomoc kuchenna, kelnerzy/kelnerki,

BRANŻA BUDOWLANA

cieśla-szalunkowy, zbrojarz, murarz, dekarz, a także malarze, monterzy suchej zabudowy, stolarze, hydraulicy, kamieniarze, elektrycy

Jako firma outsourcingowa, czyli spółka 7HS przejmuje na siebie wszystkie obowiązki związane z przeprowadzeniem rekrutacji i selekcji kandydatów, przygotowaniem dokumentacji do legalizacji zatrudnienia, badaniami lekarskimi, zakwaterowaniem, obsługę kadrowo-płacową.

Do każdego zamówienia grupy pracowniczej jest przydzielany dedykowany koordynator, który jest odpowiedzialny za opiekę nad pracownikami, a także ciągłego kontaktu z Klientem.

Dodatkowo w ramach usługi outsourcingu pracowników gwarantowana jest możliwość szybkiego zastępstwa pracownika, w sytuacji kiedy pracownik nie spełni oczekiwań pracodawcy lub pracownik zrezygnowałby z wykonywania wcześniej ustalonych zadań.

Zobacz co zyskasz współpracując z nami:

box

Przejrzysty model współpracy

box

Pełna obsługa kadrowo-płacowego

box

Pełna obsługa legalizacji zatrudnienia

box

Optymalizacja struktury kosztów

box

Utrzymanie liczby etatów na wymaganym poziomie

box

Dedykowany koordynator

box

Utrzymanie wskaźników zatrudnienia na stałym poziomie np. brak dodatkowych obciążeń z tytułu PFRON

box

Zachowanie poufności informacji na temat zatrudnienia

box

Nadzorujemy np. całą linię produkcyjną, technologiczną, dbamy o wydajność i optymalizację wszystkich prac

Jako profesjonaliści i eksperci branży rekrutacyjnej potrafimy skutecznie rozwiązywać problemy kadrowe. Nasza oferta jest zawsze aktualizowana i dostosowywana do nowoczesnego pracodawcy jak i aktualnych trendów panujących na rynku pracy.

Pytania i odpowiedzi:

Outsourcing pozwala zoptymalizować koszty administracyjne – wraz z partnerem 7HS zajmujemy się wszystkimi czynnościami związanymi z zatrudnieniem pracowników zewnętrznych. Przejmujemy pełną obsługę rozliczeń płacowych, dzięki czemu unikniesz nadmiernego rozrostu własnych zasobów administracyjnych. Do zadań w ramach usługi outsourcingu można zaliczyć: prowadzenie procesu rekrutacji, podpisywanie umowy z pracownikami, wypłacanie wynagrodzeń, wysyłanie pracowników na okresowe badania, organizowanie zastępstw i szkoleń.

Pracownik jest w zatrudniony w naszej firmie na podstawie umowy cywilno-prawnej lub umowy o pracę, w zależności od specyfikacji zamówienia.

Na ostateczną wycenę wpływają takie czynniki jak: czas trwania zamówienia, liczba zamówionych pracowników, wymagania dotyczące zamówionych pracowników, lokalizacja miejsca pracy. Koszt współpracy jest wspólnie omawiany z Naszym specjalistą ds. sprzedaży, który dobierze najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Rozliczenie pracownika jest po stronie naszego partnera 7HS, który zajmuje się kompleksową obsługą kadrowo-płacową.

Rozliczenia z naszym partnerem 7HS wynikają z liczby przepracowanych godzin przez pracownika delegowanego do Państwa firmy lub poprzez wykonanie przez naszych pracowników określonej pracy zleconej przez pracodawcę. Fakturę wystawia się raz w miesiącu, z 7-dniowym terminem płatności. Krótki okres wynika ze zobowiązań wobec pracowników, którzy czekają na swoje wynagrodzenie.

Partner merytoryczny

7hs

Korzystna współpraca

Decydując się na usługę outsourcingu, masz pewność, że model współpracy będzie dostosowany do Twoich potrzeb, kierując się dobrem i maksymalizacją zysków Twojego biznesu.

Skontaktuj się. Podejmij współpracę. Rozwijaj swoją firmę

person

Marcin Rabczyński

B2B Sales Manager

marcin.rabczynski@7hr.pl