7HR partnerem głównym konferencji Lean Corner w Szczecinie.

Agencja pracy 7HR została głównym partnerem konferencji Lean Corner , cyklicznego spotkania dla właścicieli, kadry zarządzającej oraz zaawansowanych i początkujących praktyków Lean. Dzięki różnorodności uczestników z pewnością będzie okazja do ciekawych rozmów i poznania specyfiki wielu branż.

Głównym celem Konferencji Lean Corner, która odbędzie się 18-19 marca 2020 roku w Szczecińskim Parku Naukowo-Technologicznym, jest prezentacja najnowszej wiedzy z zakresu szczupłego zarządzania, wymiana doświadczeń, praktyczna analiza przypadków i pomoc uczestnikom we wdrażaniu Lean w ich firmach.

Konferencja potrwa dwa dni. Podczas pierwszego dnia odbędą się prelekcje, a także moduł Q&A. Uczestnicy konferencji otrzymają potężną dawkę inspiracji i konkretnych sugestii do wdrożenia w firmie. Natomiast drugi dzień został przeznaczony na warsztaty.

Organizatorzy zaprosili do Szczecina wielu ekspertów m.in. z Włoch i Japonii, którzy przedstawią swoje doświadczenia oraz zaprezentują najnowsze trendy w zarządzaniu podczas swoich wystąpień.

Prelegenci przybliżą swoje zmagania związane ze „szczupłą organizacją”. Dzięki temu uczestnicy otrzymają informacje „z pierwszej ręki” dotyczące zarówno problemów z jakimi zmagały się organizacje, jak również sposób radzenia sobie z niepowodzeniami.

Jesteś zainteresowany? Dołącz do uczestników wydarzenia.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę konferencji: https://www.leancorner.pl/

Warto wspomnieć, iż dwudniowa konferencja Lean Corner zostanie poprowadzona przez pasjonata Kaizen, eksperta ds. rynku pracy i zatrudniania cudzoziemców – Kamila Zielińskiego, właściciela agencji pracy 7HR.

Wydarzenie Lean Corner to doskonała okazja do jeszcze lepszego poznania kultury i sposobów wdrażania Lean Management, a także nawiązania nowych kontaktów i wymiany doświadczeń w środowisku branżowym.

Do zobaczenia!

Facebook